Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne ismét a régi a...

Hogyan lehetne ismét a régi a bőröm?

Figyelt kérdés
Kb 3 és fél hónapja járok úszni,de azóta észrevettem,hogy nagyobb gyulladt patik jöttek ki,de túlmennően nem volt olyan sok.Ugye minden napi bőrápolásom szerint szalicil savas oldattal kentem az arcom,csak aztán azt vettem észre,hogy az állam és a homlokom környékén,amióta úszni járok,azóta erősen elkezdett hámlani,eddig semmi problémám nem volt a bőrömmel,egy-két pati kijött,amikor megvolt,de egyébként nem igazán volt jellemző.Most úgy döntöttem,hogy nem megyek többet úszni,de azóta csak a homlokomon rengeteg új pattanás jött ki és rettentően gyulladtak,kenem tovább a szalicilsavval,mert amióta már nem úszok ismét zsírossá vált a T zónában.Már teafaolajat is kipróbáltam,de az még jobban égette és pirosabbak is lettek tőle.Mit tanácsolnátok? Aki úszni jár,az mivel szokta ápolni a bőrét? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 22. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló okból bőrdokinál, írt fel krémeket, segítettek amíg voltak. Aztán újat kaptam és már nem hatott. Elkezdtem kenni az arcom a Nivea kék tégelyes krémjével. Eltűntek a pattik! Lekopogom, de azóta sincs egy patti se az arcomon! és ez már 3 éve!

21/L

2013. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamillával lehet otthon lemosni,ha egy idő után sem változik,bőrgyógyász.
2013. nov. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!