Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik márka hajvasalóját...

AAndrea87 kérdése:

Melyik márka hajvasalóját vegyem Jaguar vagy Valerian? Mik a tapasztalatok a Jaguar és a Valerian hajvasalóval szemben?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 11:26
 1/3 Fültágító válasza:

Az a tapasztalatom a kettővel kapcsolatban, hogy nővérem Remington-ja megvan már vagy tíz éve, és még semmi működési hibát nem mutatott. Ugyanolyan megbízható, mint mikor megvettük. Mellesleg a nővérem,és az én fodrászom is azt használja, és fodrászatban dolgozó összes többi fodrász is azt ajánlja.

Szóval, szerintem nyugodtan beruházhatsz egy kicsit drágább remingtonra, mert megéri az árát, és nem megy tönkre a garancia lejárta után két nappal. :D

2013. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

+1 a remingtonnak. pierce brosnannak is bevált (remington steele ;)

amúgy meg jaguár? ferrari nincs?

2013. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat, de azért szeretnék jaguart vagy valera hajvasalót vásárolni, mert arról ahogy olvastam hallottam azt irják, hogy professzionális illetve szalon termékek, igy többet kibirnak mint egy lakossági hajvasaló, de persze ez mind egyéni tapasztalatok által lehet meg tudni, hogy igaz e
2013. dec. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!