Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Bentleyhez, Jaguarhoz...

Egy Bentleyhez, Jaguarhoz akkor "sincs alkatrész sehol", ha külföldön (nyugaton) javíttatják?

Figyelt kérdés
Vagy itthon nálunk, de Jag márkaszervízben?

2013. febr. 11. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
miért ne lenne?de magad is rendelhetsz a világról bárhonnan
2013. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaguarhoz van most is. Régen azért terjedt el, hogy nincs, mert a soroksári úti Jag szerviz kritikán aluli volt, és nagyjából mindenre ezt mondták. Akinek esze volt, már akkor is Bécsbe hordta szervizbe az autóját ( nyilván, ha új volt ).

Alkatrészt meg bármikor rendelhetsz, sztem a unix is hozza még a leglehetetlenebb dolgokat pár napon belül, ha meg nagyon új ( és gondolom van lóvé) akkor ugyanúgy időpont foglalás és irány Bécs.

2013. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem, a Unix és a Start honlapját is, vannak alkatrészek tény, de cimbora rákeresett jó pár (általa fontosnak tartott) alkatrészre, melyek egyik hálózatnál sem voltak.


Engem konkrétan az érdekelne, hogy ha meghibásodik az autóm, akkor ha beviszem egy szervízbe, hetekig és hónapokig tartó várakozás helyett ott helyben képesek legyenek megjavítani (egy-két nap még belefér).

2013. febr. 11. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Mifelénk ilyen problémák nincsenek:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha Rollshoz,Bentleyhez kell valami,nyílván régebbihez,valamelyik udvarban,szervízben mindig van egy bontásra ítélt példány,de a scrapyardon soha.

2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha Jag-et veszek, már tudom kit fogok bombázni privikkel :P
2013. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!