Hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
2 éve festettem be először szőkére a hajam, persze nem platinára, és fél évente festettem mert nem akartam, hogy nagyon károsodjon. Eddig avonos hajfestéket használtam, ami elég jó minőségű, és nem is volt velem semmi probléma. Idén áprilisba befestettem Palette-vel, és azóta teljesen tönkre van menve, teljesen ki van száradva a vége, és nagyon hullik, pedig ezt sem gondoltam rossz minőségűnek. Megállítható valamivel a hajhullás? Régen nagyon sok hajam volt, már láthatóan kevesebb egy ideje, és ugye nem fog kihullani teljesen? Amúgy vasalni is szoktam. Minden hajfesték hajhullást okoz vagy csak a szőke? Köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. nov. 23. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Csalántea. Nálam használt.
2013. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, ebbe belanyúltál. Én nem festetem a hajam, de a hajhullással már többször meggyűlt a bajom, viszont hajhullós fórumokon olvastam, hogy a Palette-el többen így jártak, színtől függetlenül. Szóval állj le a Palette-el, más festéket keress, ha mindenképp festeni akarod, egyébként pedig vitaminok, és valami külső kúra, pl. hajpakolás is jót tehetne.

Nem mindenki hisz bennük, de nekem egy hajgyógyász tette rendbe a hajamat, azóta is az őáltala ajánlott termékeket használom és mivel fodrász is, nála is vágatom a hajam. Ha főváros közeli vagy és érdekel, privátban szívesen megadom az elérhetőségét.

2013. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*belenyúltál
2013. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, de azért köszönöm! Nem akarom festeni, annyira tönkretette ez az utolsó festés, nem éri meg, pedig eddig nem volt baja. Esetleg leírhatod, hogy te milyen pakolást/vitamint használsz (?)
2013. nov. 23. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajvitaminok közül nekem a Forcapil volt jó, de igazából egy másik probléma miatt Activalt kezdtem szedni (vas és D-vitamin hiányom is volt, meg erősíteni kellett az immunrendszeremet). Hajpakolást én konkrétan nem használtam, ilyen kenegetős cuccokat szoktam, O'Rising a termékcsalád neve, nagyon drágák egyébként, de nekem egy-egy flakon vagy adag ampulla negyed-fél év között elég. És csak babasamponnal mosok hajat, ami kíméli a fejbőrömet.

Sajnos az ilyen hajhullásos dolgok elég sok idő, míg rendbejönnek, tehát olyan két hónap, mire az ember kezdi látni a javulást egy kúra során.

2013. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az egyiket mindenképp ki fogom próbálni! :)
2013. nov. 23. 21:29
 7/7 Viola21 válasza:
A Herbatintet tudom erősen javasolni, ebben nincsenek allergiát okozó anyagok, én nem is végeztem allergia vizsgálatot, amikor először használtam. A peroxid minimális benne (ami a szőkeséget csinálja ugye), ezen a kémiai anyagon kívül full természetes és kiválóan fedi az ősz szálakat. Nem olyan, mint a henna- bár az is természetes, de nekem mindig hamar kikopott(abból vöröset használtam). Ez akár 7 hétig is ugyanolyan nálam és nagyon szép a színe, természetes szőkének nézek ki! a hajam szép fényes, amilyen sosem volt korábban, ebből gondolom, hogy még ápolja is. ;)
2013. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!