Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen mi a legjobb...

Hajhullás ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Mindig olyan szép dús szokott lenni a hajam. Most is az...még. Csak kb 2 hete annyira durván hull. Ha beletúrok legalább 30-40 szál kijön...anélkül, hogy húznám. Vettem gerovital ampullákat, azok állítólag jók. De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre, nektek mi vált be?


Nem is tudom pontosan, miért kezdett el hullani, de szerintem az ősz miatt. Kb 1 hónapja vágattam le, most vállig érő. Nagyon ritkán simítom, göndörítem, akkor sem az egészet. Amióta hull, nem simítottam.


2013. szept. 19. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a DM-es hajvitamin szüntette meg a hajhullást.
2013. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor vki ajánlott a Hair clinic-et és miután végig csináltam egy 3 hón kúrát észrevehetően dúsabb, fényesebb és egészségesebb is lett tőle. mások is mondták, tök jól esett.
2013. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha férfi vagy tudva lévő dolog hogy a tesztoszteronból átalakuló DHT a hajhagymákat fokozatosan kipusztitja. Erre sajnos csak egy komoly megoldás létezik jelenleg ami meggátolja a többi csak késlelteti vagy egyszerűen placebo amelyet komoly pénzekért árulnak. Ez a probléma gyökerénél orvosolja a problémát azaz hormonális szinten. A Finasteride nevű tabletta amelyből napi 1mg a vérben lévő DHT szintedet 70%-kal csökkenti azaz innentől kezdve megszünik a hajhullás ami férfias kopaszodást okozza. Sőt a még fejbőrben lévő hajhagymák is újból elkezdenek müködni azaz újból hajszálat kezdenek el növeszteni. Viszont komoly mellékhatásai vannak ilyen például a herék összezsugorodása amely szexuális zavarokhoz vezet (libidó és ejakulátum csökkenés) amely visszafordítható ha abbahyod a szer szedését. A másik a csontképződésre is negatív hatással van azaz ha sokáig szeded csontritkulás alakul ki. Az urológiai megfigyelések szerint legtöbb páciens 6 hónap után pozítív eredményt ért el.
2013. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!