Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyűrűzés vagy hőillesztéses...

Gyűrűzés vagy hőillesztéses póthaj? Illetve festett vagy "natur" hajat vegyek?

Figyelt kérdés

eddig a gyűrűzés mellett voltam, de elbizonytalanodtam. viszont a keratinos nem fog rasztásodni? A gyűrüzéses szimpatikusabb mert ugye ott nincs vegyszer, hő. de már nem tudom :)


szőkésbarna (bézs szőke jelenleg) festett, vékony szálú a hajam ami sosem nő meg max vállig. mindig csak irigyeltem a hosszú hajú lányokat, így most erre gondoltam, kipróbálnám.


2013. nov. 23. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia:) Én is hasonló cipőben járok mint te:) már régóta nem akar megnőni a hajam,amikor megnőtt akkor elrontottam úgyhogy most rendeltem egy jó áron lévő póthajat. Attól függ hogy szeretnéd?:)

Felragasztod?Felvarratod?Vagy csak szimplán csattozod?:)

2013. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a keratinos jobb! Tartòsabb és kevésbé làtszik. Nem fog rasztàsodni ha jòl csinàljàk! Natùr hajat vegyél lehetőleg euròpait vékonyszàlut, hogy ne üssön el a sajàt hajadtòl! Az indiai és àzsiai hajak durvàbbak! :) Remélem tudtam segìteni! (fodràsz vagyok)
2013. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kettő között gondolkodok, vagy a keratinos vagy a gyűrűs. a ragasztástól félek, mi van ha leesik :)
2013. nov. 24. 00:00
 4/7 A kérdező kommentje:
lassan taposom a 4.x-et, de még sosem volt válnál hosszabb hajam...na nem azért mert levágattam volna, hanem mert egyszerűen nem nő. a lányom is ilyen típus lett :(
2013. nov. 24. 00:01
 5/7 anonim válasza:
Ragasztás? Az alatt mit értesz? A keratinos és a ragasztott egy és ugyanaz!!
2013. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Erika.Kelemen válasza:
Nekem varratva van a hajam, mert nekem ez vált be. Volt keratinnal is hőillesztéses hajhosszabbításom, de az nekem nem jött be, mert a hely ahol csinálták nekem, nagyon elrontottak valamit és alig jött ki a keratin a hajamból amikor kiszedtük a póthajat! Most hála az égnek találtam egy nagyon jó fodrászt, akit csak ajánlani tudok! Akit érdekel priviben elküldöm az elérhetőségeit! Én felvarrás párti vagyok, mert nekem az jött be. Én azt tanácsolom neked, hogy lehetőleg ellenőrzött helyen natúr festetlen hajat vegyél, de jól nézd meg a hajat mert hallottam olyanról, hogy sokan műhajjal kevert emberi hajat árulnak ami viszont nem jó minőségű! Tele van a net olcsó hajakkal, amikkel vigyázz! Sok sikert!
2013. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, a keratinos és a ragasztásos ugyanaz,azt tudom, bocsi ha félreérthető voltam :)
2013. nov. 26. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!