Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti megnézitek krémmánián a...

Ti megnézitek krémmánián a terméket, mielőtt megvennétek?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol titeket mások véleménye? Megfogadjátok a tanácsaikat?

2013. nov. 24. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen, megszoktam. Főleg ha 300 ember mondja, hogy nem jó akkor csak nem tévednek. :)
2013. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. És eddig bejött! :)
2013. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legtöbbször igen, sok sok kozmetikumom úgy ismertem meg eleve, hogy krémmánián láttam a pozitív véleményeket :) bár szó se róla, akad egy-kettő a fiókomban, melyet hirtelen ötletből vettem meg, nagyon be is vált viszont negatív vélemények dominálnak krémmánián.
2013. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
99%-ban :))
2013. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha előre tervezek kipróbálni valamit, mert a boltban láttam, vagy ha kitalálom, hogy most pl. arclemosót akarok venni, de nem tudom milyet, akkor megnézem a krémmániát. Több olyan terméket megvettem, amit dicsértek, és nekem is nagyon bevált és kedvenc lett, de olyan is volt, hogy dicsértek termékeket, megvettem őket, és borzalmasak voltak.

Tehát nem hiszek 100%-ban a véleményeknek mindig, a csillagok számának főleg, mert sok h*lye csak kipróbál egy tesztert a boltban, aztán ír róla egy rossz értékelést. Viszont ha olvasom a véleményeket, és tényleg a többség agyondicséri, akkor kipróbálom.

2013. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában megnézem.
2013. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!