Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás utáni szőrbenövé...

Borotválkozás utáni szőrbenövés ellen mit lehet tenni? 15l

Figyelt kérdés
a lábamat naponta vagy 2naponta szoktam borotválni nyáron, mert ugye akkor már kell. csak az a baj, h mindig piros pöttyök, szőrbenövések lesznek rajta, ami nem csak ronda, de kicsit fáj is, és kb 1 hónap (!!!) mire teljesen eltűnik a pirosság, a seb. 15L vagyok, úgyhogy szerintem még a borotválás a legjobb, meg attól félek, hogy a gyantától meg az epilátortól is ugyanígy lesz. mit tehetnék?
2013. nov. 25. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny a bőröd, valószínűleg ezért ilyen és sokat nem tudsz tenni vele. Próbáld ki hogy aloe verás krémet vagy kamillás hintőport teszel rá borotválás után. Ha ezek sem segítenek, akkor jobb lenne gyantázni. Cukorpasztát otthon is tudsz csinálni, szerintem használni sem nehéz és ez a legkíméletesebb a bőrhöz mind közül.
2013. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Radírozd így a befelé növő kibújik.Ápold nyugtató testápolóval.
2013. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borotváld abba az irányba, amibe a szőrszálak nőnek!
2013. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kend be:)
2013. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. nov. 25. 18:46
 6/6 anonim válasza:

Nálam is ez volt. Aztán elkezdtem gondolkodni, hogy mi lehetett a bibi. A naponta történő borotválás szerintem túl gyakori, abból a szempontból is, hogy mindig a felső hámréteget a borotva "leszedi".


Nálunk a tesi óra pont kapóra jött, mivel hétfőn és szerdán volt. Tehát egy idő után át sikerült állnom arra, hogy heti 1-2× borotválom. Vasárnap este, és mondjuk szerda reggel, ha nagyon vészes volt a helyzet... Azóta nem pattogok ki. Meg ugye tél van:D A fene nem látja a nadrág alatt:D


Nyáron persze megértem, hogy két naponta.:D Szóval én a helyedben próbálnám növeszteni. Jó éles borotvát használj. Én például kádban borotválom, és akkor bekenem tusfürdőzselével:D Attól nem pattog ki, és nem annyira készíti ki a hámréteget.

2014. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!