Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A száraz, durva tapintású...

A száraz, durva tapintású hajat rendbe lehet hozni? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nézz utána, milyen házi hajpakolásokat lehet csinálni, ami csak természetes anyagokból készül.. :) sok jó tipp van neten!
2013. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ki ne próbálj semmit. próbáltam már banános, mézes, joghurtos.. mindenféle sz**rt és csak összeragadt tőle a hajam, hiába mostam utána. van a gliss kur-nak keratin komplexes samponja, balzsam, hajpakolás... ezeket használom, plusz még mosás, törlés után vizesen bekenem hajolajjal a végét, ( a balzsamot és a pakolást is csak a végére teszem, mert a töve hamar zsírosodik, viszont a vége olyan volt mint a söprű.) megszárítom, kefével... ezután szárazon is bekenem a végét olajjal, és napi 4-5x fésülöm. nagyon szép lett.


ez a sampon:

[link]

balzsam:

[link]

pakolás:

[link]

és ilyen hajolajat használok. nem annyira drága mint a többi, de a hatása ugyanaz.

[link]

2013. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a glisskurtol csak nehéz, zsíros és ragacsos lesz a hajad :D
2013. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem bevált, nem ragacsos, nem nehéz, viszont cserébe ki tudom fésülni visítóroham nélkül, és nem olyan a vége mint a boszorkány söprűje. de ha tudsz jobbat írd le és a kérdező majd eldönti, hogy melyiket választja.
2013. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, én amúgy sem szoktam nagyon fésülködni.
2013. nov. 27. 10:30
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
hát pedig nem ártana.
2013. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A göndör hajnak nem igen tesz jót.
2013. nov. 27. 10:37
 8/14 anonim ***** válasza:

A göndör haj eleve sokkal szárazabb, ezért jobban kell ápolni, mint az egyenes hajat.

Az lenne a legjobb, ha fodrászkellékesnél vennél kifejezetten száraz hajra való sampont, balzsamot, pakolást, és hajvégápolót.

2013. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Azt hiszem a kallosnak van egy úgynevezett Placenta-s hajpakolás, kis tégelyben van, 250ft, de nagyon nagyon jó, én csak ezt használom sampon mellé.Nem lesz gubancos sem és száraz sem tőle. bármelyik 100ft os boltban lehet kapni.
2013. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is a Gliss Kur-t tudnám ajánlani, csak épp ezt a termékcsaládot:

[link]

2013. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!