Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így jót teszek a hajamnak? Ha...

Így jót teszek a hajamnak? Ha egy héten csak egyszer mosom meg és teával öblítem le, használok rá mindennap hajvizet és hajolajat és nem fésülködök?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez konkrétan az én hajamat kinyírná.

Főleg a mindennapos olajozás és a fésülködés hiánya, de NEM árultad el, hogy milyen típusú hajra végzed mindezt.

2013. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért nyírná ki? Száraz, göndör hajam van...
2013. nov. 27. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a hajad.

A teával öblítés az jó és én is szoktam minden nap hajolajjal kenni. Hajvíz? Mármint minden egyes nap leöblíted valamivel? Én ezt kihagynám a helyedben. Miért nem fésülködsz? Nem zavar hogy kócos leszel egy idő után?

A heti 1x-i hajmosás jó, ha nem zsírosodik a hajad. Én heti 2x mosom, mert a 3. nap már nagyon zsíros.

2013. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, végre több infó a hajadról. A fésülködést így már megértem :)
2013. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miért nyírná ki?"


Talán mert az ÉN hajam nem göndör és száraz?

2013. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a hajvií, bele kell maszírozni a fejbőrbe.

[link]

2013. nov. 27. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a linket. Én úgy tudom, hogy ez hajszesz és hajmosás után kell használni. Nekem is volt ilyenem.
2013. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!