Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon gáz lenne...

Szerintetek nagyon gáz lenne 13 évesen önbarnítót használni?

Figyelt kérdés
barna hajam van, viszont nagyon sápadt vagyok, mert a nyáron alig napoztam, és nagyon zavar:/ arra gondoltam hogy önbarnítót használnék, mert szoláriumba azért nem akarok járni még, és úgy irigylem a szép barna lányokat, sokkal szebbek, és én is barna akarok lenni, mert szerintem sokkal előnyösebb.. vagy felejtsem el ezt az egészet? nagyon ciki ilyen korban?:S 13/L
2013. nov. 28. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Aztán foltos leszel, mint egy Dalmata, vagy barna, mint a nutella. Inkább menj el szoláriumba, ha mindenképp barnulni akarsz.
2013. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Csak nehogy kisebbségnek nézzenek :D Várj, inkább narancsnak ha önbarnítózol. Én is ennyi idősen próbáltam ki először mint te,azóta se gondolhatod mekkora trauma lehetett akkor majdnem 10 év után :D Nem elég hogy foltos voltam,de narancssárga is és ahogy kopott hát fúj..

Vannak már bio szolik ha annyira akarsz egy kis színt,de szerintem így télen felesleges.

Inkább egy színezett hidratáló krém (bb krém) pofidra szép egységes arcszínhez az elég,csak rakj a nyakadra is hogy ne üssön el.

2013. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a bio szoláriumok milyenek?:O :D
2013. nov. 28. 23:50
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem olyan erős és káros mint a sima csövek, anyumnak is az van,igaz tovább bent kell maradni mint egy sima szoliba hogy kapj színt,de nem káros annyira.

pl:

[link]

2013. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a többiekre. Ha megfelelő önbarnítót viszel fel és jól eldolgozod, egyáltalán nem lesz foltos a bőröd...

Én is használok, szinte minden nap kenek fel, jól elegyengetem a bőrömön és egyáltalán nem vagyok foltos.

A DOVE önbarnítóját használom, azt ajánlom neked is.

Vékony rétegben kend magadra, 1 v maximum 2 használat után ne kenj többet. Ha csak ennyit használod, teljesen természetes és csak 1 árnyalattal lesz sötétebb a bőröd, de nem hatsz sápadtnak. (Ezt mind tapasztalatból mondom, mert eleve én is sápadtabb bőrű vagyok)

2013. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, azt hittem elkezdenek majd kur-vázni stb.. :) utolsó, hol lehet DOVEos barnítót venni? mert anyukám már keresett saját magának is, és sehol nem talált:/ honnan veszed?
2013. nov. 29. 00:01
 7/12 A kérdező kommentje:
mármint önbarnítót, sehol nem talált
2013. nov. 29. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
én a rossmannban szoktam, a testápolók között a Doveoknál van, barna színű. Kicsit drága, 1000 ft körül van, de ha kiszámolod, lényegesen olcsóbb ,mint a szoli és legalább 2 hónapig elég.:)
2013. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki szoláriumot ajánlgat tisztában van vele, hogy 18 év alatt TILOS?
2013. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

nyugodtan használj önbarnítót, csak előtte radírozd le a bőröd, hogy ne legyél foltos:) vagy rendes 'bolti' bőrradírral vagy akár csinálhatsz magadnak is otthon olíva olajból és cukorból:) felvitelnél pedig nagyon figyelj, hogy egyenletesen kerüljön mindenhova a barnítókrém:)

utolsó: szerintem ez butaság:) van olyan, akinek kifejezetten a kozmetikusa ajánlja, hogy menjen szoláriumba, és nem feltétlen 18 éves kor felett. meg egyébként is, én is voltam már szoliba, pedig 15 vagyok:)

2013. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!