Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnítót szeretnék használni...

Önbarnítót szeretnék használni hogy mindenhol egyenletesen barna legyek, mire kell vigyázzak első használat előtt? Mik a tapasztalatok mire figyeljek oda kellőképp? Mennyi idő még beszívódik? Melyik napszakban a jobb használni, este v. reggel?

Figyelt kérdés
Allergiás nem vagyok rá. Sundance, dm-ből Tudom azt hogy, teljesen fel kell szívódjon, ruhával ne érintkezzen.
2009. máj. 15. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, és szerintem ne kend el magadon, mert amikor én elkentem tiszta foltos lettem
2009. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer használtam önbarnitott.Szerintem az ha valaki foltalanul megussza nem az önbarnító márkájában rejlik,hanem hogx hogy keni el a bőrőn a krémet.HAbár én nem ezt használtam,de én ugyanugy kentem be mint egy testápolót csak nem körkörös mozdulatokkal hanem egyeneletes/függöleges.
2009. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és az is fontos, hogy elötte jól leradírozd a bőrödet. Én balea-s barack illatú testradíros tüsfürdőt használok és tök jó
2009. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ez a Sundance önbarnító és ugyanolyan rossz mint a többi!Már megbántam,hogy megvettem,pedig ez az ötödik barnító amivel befürödtem úgyhogy soha többet önbarnító:))
2009. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a titok nyitja abban rejlik hogyan kened magadra, a márka, amit használsz, teljesen mindegy. én mindig kézzel kenem magamra és addig kenem, mig be nem szivódik, aztán alaposan megsikálom a kezeimet. tesóm meg csont száraz, zsir új mosogatószivaccsal keni fel magára és neki sem marad foltos. én este szoktam, fürdés után, mert fura szaga van és ha napközben érzem magamon, az nagyon zavar.
2009. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem mind1 mien a márka, én garniert használom ez nem annyira sárgít mint a többi és hamarabb le is kopik nem kell vele szenvedni, dörzsölgetni.Az a lényeg h nagyon kend el, különben foltos leszel amiről itt már volt szó.
2009. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!