Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni az ilyet...

Mit lehet tenni az ilyet pattanás/miteszerek ellen?

Figyelt kérdés

Nem éppen pattanás és nem is miteszer, az arcomon található, legfőképp a homlokomon és az ajkamon, két oldalt az arcomon is vannak de nem olyan sok. Normál fekete pontú miteszerek csak nagyon kevés van.

Legfőképp így néz ki: [link]

Milyen házi receptek vannak ez ellen?

A bőröm enyhén zsíros, nem fogyasztok napi 1 kávét, napi 1 sört néha, nem eszem zsíros ételeket.

Köszi a válaszokat, 20F



#pattanűs
2013. nov. 29. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz.
2013. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy inkább kozmetikushoz.
2013. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a bőrgyógyászt ajánlom, ugyanis én is voltam a nagyon gyulladt pattanásaimmal kozmetikusnál, és csak rontott rajta a kezelés, pedig drága, Bioderma termékeket használ.


21/n

2013. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fenyleny válasza:

ez akne komedonen.

magyarul: miteszer(ami mar gyulladasba van)

csak jo tapasztalt kozmetikus tudja kinyomkodni

Börgyogyasz nem!

kerss ilcsi kozmetik szalont ahol laksz.vagy olyat aki termeszetes kozmetikaval dolgozik.

de addigis rendelj online : feketeszappant azzal mosd.

esetleg fel pohat vizbe tegyel egy evökanal tengeri sot es azzal törölgesd at reggel este.hagy rajta negszaradni, es ne kend be semmivel.

ez hormonalis, etel nem befolyasolja csak kicsit..(azert szünetelj egy darabig a : hussal, tej termekkel, csokoladeval es allati eredetü zsiradekokkal)

igyal kamilla teat, cickafarkteat, csalan teat..

2013. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!