Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos a melírozott hajam...

Sajnos a melírozott hajam eléggé lesárgult. Nincs valami természetes anyag amivel eltudnám tüntetni róla ezt a sárgaságot?

Figyelt kérdés
Olvastam ,hogy ha az olíva olajat összekeverem hajbalzsammal és azt teszek rá az jót tesz neki+szép lesz tőle.Rá is raktam.... lehet hogy ettől sárgult be ilyen hirtelen?
2009. nov. 21. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár csepp hamvasító folyadékot elkeversz vízzel és leöblíted. Nem fog neki ártani és olcsó is.
2009. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

uhh ilyenről még nem is hallottam hamvasító samponom van,de nem sokat ér:S

Hol lehetne kapni ilyen folyadékot? Milyen fajta?

2009. nov. 21. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]



nekem ezt ajánlotta a fodrászom, hogy ne sárguljon be a melir.De ezt hetente elég vagy csak nagyon ritkán , mert különben bekékül. :)

2009. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne, samponnal csak maszatolsz. Hamvasító folyadék van minden fodrászkellékesben, esetleg 100ft-os boltban. Nekem mindig ezt az egy félét adták. De vigyázz, csak pár cseppet oldj fel vízben és öblíts vele, azonnal látszik a hatása, de inkább többször öblítsd hígabbal, mint egyszer töménnyel, mert hamar fog, és beszürkülhet, kékülhet a soktól, de azt is ki lehet mosni samponnal.

[link]


Első voltam

2009. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat:)kipróbálom
2009. nov. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!