Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan szer, természete...

Létezik olyan szer, természetes anyag, ami serkenti a haj növekedését?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretném ,hogy hosszú legyne a hajam ,de még mindig csak vállig ér...
2009. jún. 24. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

van igen.bár a neve nem ugrik be :\

viszont sokkal jobban hízol tőle.Gyógyszertárban sztem tudnak segíteni

2009. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szia. Nem szeretnélek elszomorítani, de leírom ezt a történetet. 13 éves koromtól kezdve növesztettem a hajam, 5 éven (!) keresztül 3 - 4 havonta vágattam belőle 2 - 3 centit, de a fülem aljáig érő hajam, csak a vállamig nőtt. Nem vasaltam, nem festettem, óvtam vigyáztam rá, és látod az 5 év alatt ennyit nőtt. (Semmi egészségügyi problémám nem volt, sok kivizsgálásra elküldtek, de nem találtak bajt) Egyszer egyik osztálytársammal beszélgettünk erről, és Ő mesélte, hogy milyen régóta növeszti a haját, de soha nem nő a vállánál tovább (mint nekem). Utána nézett és azt mondta, hogy van olyan haj ,,típus,, (nem ez a legjobb szó rá, de nem tudok jobbat) ami egyszerűen egy bizonyos hossznál nem nő tovább.

A mai napig alig akarom elhinni, de igaz lehet sajnos. Ugyanis 5 év után levágattam, olyan 15-20 centit belőle, azóta eltelt 3 év, elér a vállamig és semmi! Megállt ugyanúgy a növekedésben.

Ennek a gimis osztálytársamnak és nekem is, világos barna a hajszínünk, vastag szálú, hullámosodásra hajlamos, de a legrosszabb rengeteg :( A fele elég lenne. Szóval ez a tipikus oroszlán sörény fajta -.-'

2009. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%
ROZMARING!Nekem nőtt a hajam tőle.A bolti fűszert teafilterbe(tudod az a tojás alakú régi) tettem,felforraltam mikor kezdett sárgulni kicsit még hagytam,leszűrtem,aztán azzal öblítettem.Ja és ha masszírozod a fejbőrt,az is serkenti a hajhagymák működését.Úgy értem ne csak hajmosások alkalmával,hanem csak úgy akár minden nap egy kicsit megvakargatod a fejed,még jól is esik,csak ettől meg kicsit hamarabb fog zsírosodni a hajad.
2009. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

"A" vitamin! Répa és társai.

Minden más szőröd is nő tőle, és szemednek is jó.

Mesterségeset ne egyél, mert túladagolható!

2009. jún. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!