Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet használni szemfestéklemo...

Lehet használni szemfestéklemosóként?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezném, hogy nem vagyok annyira jártas ilyen témában, ezért kérdezem. Ha hülyeséget mondok kérlek ne szidjatok le. :)

Ma vettem egy Garnier Skin Naturals Essentials Sensitive tonikot, mint utólag kiderült. Illatanyag, alkohol és színezékmentes. Szemfestéklemosót szerettem volna venni. Az árcédulára az volt írva, hogy szemfestéklemosó, ezért vettem meg. De ahogy itthon nézegettem láttam, hogy az volt ráírva, hogy tonik. Azt lehet használni sminklemosóként?



2013. dec. 1. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,lehet bár nem tudom mennyire oldja le előtt érdemes lenne valami arctisztító tejet használni.
2013. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. :)
2013. dec. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!