Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a Fulfix...

Próbálta már valaki a Fulfix hajhullás ellen szert?

Figyelt kérdés
Milyen eredménnyel? Mennyibe kerül? Sehol se látok árat!

2013. dec. 3. 22:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
35%
nem, mert annyi hajam van, mint a nyű
2013. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Fehérarany válasza:

Nem használtam én is most nyomozok utána, de a honlapon úgy írja, hogy 10600 ft 1 db.

[link]

2013. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Konkrétan én sehol se látok árat az oldalon. Postaköltség lehet?
2013. dec. 4. 15:43
 4/35 Fehérarany válasza:
azt írja, hogy ingyenes a kiszállítás
2013. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
100%
Én 2x is meggondolnám, hogy ilyen oldalról rendeljek bármit is. Alapból az oldal alján ahol a kommentek vannak, hogy megrendeltem és milyen jó, azok mind jól megszerkesztett kamu szövegek. Olyan mint ha facebook-os kommentek lennének, de a személyekre kattintva nem történik semmi. Az egyik kommentnél meg pl. ott van, hogy december 2., de arra a kommentre érkező válaszok meg december 1... Na most akkor ez hogy is van??? :D A dr. Chan névvel is sok mindent el lehet adni, mert sok van belőle, de az oldal konkrétan nem nevezi meg a személyt. Meg még lehetne sorolni. Szóval eléggé sántít. Én még a helyedben kicsit utána járnék :)
2013. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
100%

Nem de picit utanzneztem es kamunak tunik a dolog.

1, amerikai szer de szinte csak magyar meg kelet-kozep europai oldalakon lehet megtalalni. Sehol egy amerikai oldal vagy ujsagcikk ahol referenciak vannak meg olvasni lehetne rola valamit szaklapokban vagy mashol.

2, A kommentek. A magyar cikkben a www.hair-medicine.com/hu2QrtEsZ/ az oldal aljan a kommenteknel a facebook kepekhez magyar nev van (Jakab Katalin, meg Muller Peter es magyar komment mig az angol oldalon (www.nomorethinninghair.com) a kepek ugyanazok a nevek viszont Carolina Jackson es Tyler Miller a 2 pelda es a szoveg meg a commentek azok tok ugyanazok!!!


Ebbol kiindulva nekem ez STOP!

2013. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Meg egy valamire való oldal ír konkrét árat meg szállítási költségeket ha van. Plusz a facebook-os kamu kommentek valóban csak a kamu tényét erősítik.
2013. dec. 5. 06:50
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Az árak, egy doboznál 10600, kettőnél 9600, 3-nál 8700 körül vannak, ha rákanttintasz a rendelésre akkor jön elő, de persze nem kell rendelni ettől még. Az egész úgy ahogy van szélhámosság, mint az előttem szólok már pontosan leírták. A fő csodahatóanyagból készült már őszülés elleni szer, de az sem működött. Hiteltelen az egész. Miért nem lehet az ilyen nyilvánvaló lehúzásos oldalak tulajdonosait alaposan megbüntetni....
2013. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
10%
Már hónapok óta használom, minden este teszek pár cseppet fürdés előtt a kád vizembe, azóta testem minden pontját sűrű szőrzet borítja, a következő star wars-ban én leszek csubakka dublőre, még a hajszálaimból is újabb hajszálak nőnek ki... de viccet félretéve kamu az egész semmiképpen ne vedd meg ugyanolyan badarság mint a többi csodát igérő termék mint a purpula bacca, zöld kévá és társai, szerintem még az is lehet hogy ezeket ugyanazok árulják, mert teljesen egyezik az átverés sémája
2013. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ne pontozzatok le, mert ez a kérdés eredetileg a számítástechnika/hardver oldalra volt kiírva, ezért szt gondoltam poén!
2013. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!