Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem miért nő vissza a...

QueenRavenna kérdése:

Nekem miért nő vissza a szőrőm 1,5-2 héttel az epilálás után? Miért? Hol a 4 hétig tartó simaság ígéret?

Figyelt kérdés
Philips Satinelle gépem van.
2013. dec. 5. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A 4 hét az átlag idő. Ott a bűvös AKÁR szó, hogy AKÁR 4 hétig tartó simaság. Amúgy mindenkinek visszanő, de remélem tudod hogy nem az nő vissza amit kihúzol hanem másik szőrszálak amik más fázisban voltak epiláláskor és nem húztad ki....
2013. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem egyből a szőreim 70-80%-a nő vissza. Utána fokozatosan a többi.
2013. dec. 5. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a pihe vagy nagyon pici szálakat nem tudja kiszedni ezek folyamatosan nőlnek ki.
2013. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindig is csodálkoztam, van olyan, akinek egy hónapig kitart a gyantázás? Nekem egy hétig volt csak szalonképes. Az epilálás meg elvileg kicsit kevésbé tartós, gondolom, mert több szőrszál lesz letépve a kitépés helyett, mint gyantánál, de azért szerintem elég jó az is.
2013. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!