Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszesz miatt érzek csípő...

A hajszesz miatt érzek csípő érzést ha a hajamhoz, vagy az anyajegyemhez érek ott vagy a közvetlen közelében? Nagyon megijedtem és most már kezdek félni is!

Figyelt kérdés
Lady Bánfi hajszeszt használok, ez volt a második alkalom, hogy a hajamra kentem, és utána 2-3 nappal, elkezdett fájni, viszketni és hámlani egy bizonyos ponton a fejem. Nagyon nem is foglalkoztam vele, mert azt hittem hogy megvakartam egy kicsit jobban és sebes lett. Ma anya megnézte, mert ha hozzáérek, csípő érzést érzek ott, és azt mondta hogy az nem seb, hanem anyajegy.. Ha megigazítom a hajam, akkor is, még akkor is, ha a 4-5 centivel arrébb levő hajamat birizgálom. Szerintetek? _( 19/L
2013. dec. 7. 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!