Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Titeket zavarnak a...

Fiúk! Titeket zavarnak a striák egy lányon? Csípőn, combon, mellen? Életkort is írjatok!

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Mi az a stria?

18F

2013. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
mivel még csak 16 vagyok ezért egy korombelitől elvárom,hogy ilyesmi ne legyen a testén,de mondjuk ha már 10 évvel idősebb lennék és miután gyerekem lenne és a feleségemen megjelenne valószínűleg nem zavarna..
2013. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Remélem vágod, hogy a hirtelen növéstől is megjelennek. Barátnőm hirtelen nőtt 10 centit, nem tudott lépést tartani a bőre. Egyáltalán nem a kor vagy a bőr minősége határozza meg, de egy hirtelen nyúlás, hízás, fogyás során könnyen előjönnek.
2013. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves 2-es:

mielőtt elvárásokat táplálnál a nők iránt elárulom hogy a stria nem csak a túlsúly és az életkor miatt alakul ki,ahogy előttem írták a hirtelen növéstől is lehet,az én esetemben pedig belső combon jelent meg a stria miután elkezdtem napi rendszerességgel jógázni,és heti 3alkalommal futni


igaz hogy nőként írok de megnyugtatlak hogy az intelligensebb fajta nem csinál belőle gondot,amikor meg odáig juttok hogy lekerül a ruha nem a hibáidat fogja nézni

2013. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a 2 előttem szólóval, én is 16 vagyok és lány hirtelen nőttem a bőröm meg nem épp a legjobb, és sajnos ezen már nem tudok változtatni mert nem lehet max halványítani drága kezelések árán...
2013. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi 5-ös,idővel halványabb lesz magától is:)
2013. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
én lány vagyok de engem zavar. Hálistennek rajtam nincs, de mikor valakin van, valahogy fusztrál.
2013. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem túl vonzó, de nem lehet mit tenni vele. Ha azért van mert elhízott, akkor bizony zavar. Ha csak növés miatt, vagy valami okból akkor elnézem.
2013. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!