Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajam van, kipróbál...

Sötétbarna hajam van, kipróbálnám a vörös hajszínt, de nem normál festékkel, hanem hajszínezővel. A hajszínező kopik vagy lenő? Mert olvastam olyat, hogy lenő. (pl feketénél) Okozhat allergiás reakciót a hajszínező?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire sötét a hajad? Mert ha nagyon az akkor teljesen felesleges színezni, mert úgyse fogja be.

Attól függ milyen színezőt használsz, ha a drogériás színezőre gondolsz az tapasztalataim szerint sose kopik ki hanem lenő. Léteznek 6-8 mosásig tartó színezők is, amiket fodrászkellékes boltban találsz meg, olyat még nem próbáltam :)

2013. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fog látszani, maximum napon ha nagyon sötét a hajad.
2013. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én tegnap festettem be vörös hajszínezővel a barna hajamat, hát nem vagyok vele elégedett, valahol befogta a hajam de nagyrészt elég barnás maradt. Pár mosással kijön. Okozhat allergiás reakciót, de ez általában rá van írva :)
2013. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szakr válasza:
Egyéntől függ, hogy okoz-e allergiát és azt is legtöbbször a PPD vegyület okozza, ami a haj sötétedéséért felel. Érdemes PPD mentes festéket választani.
2013. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!