Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajra vörös hajszínező?

Fekete hajra vörös hajszínező?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem középbarna, de már évek óta festem fekete hajszínezővel, így már nem is nagyon kopik feltűnően... Rá szeretnék festeni vörössel, úgy, hogy összekeverek egy Palette Color Shampoo Gesztenye és Mahagóni festéket. A keveréssel nincs gond, máskor is csináltam, de arra lennék kíváncsi hogy szerintetek mennyiben fogná meg a hajamat? Gesztenyével már volt festve korábban, akkor a fényében látszott főleg hogy vöröses. Köszönöm előre is!

2013. nov. 22. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fog látszani.
2013. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ne haragudj.:/ De ha gondolod próbáld ki.:) Bátraké a szerencse. Sokat nem veszíthetsz.
2013. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!