Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be lesz festve a hajam szőkére...

Be lesz festve a hajam szőkére. Következmények? (lent)

Figyelt kérdés

Még sosem volt festve.

Sötétszőke/vilagos barna hajam van. Vilagos szőkét szeretnék. Fodrász festené, nem én.

1.Mennyire roncsolja a hajam?

2.Mennyibe kerül?

3.Elsőre szep szoke lesz? vagy esetleg voros?

4.Kikopik? (eletem elso festese lenne ugye..)

5.Mennyi ido alatt no le?

6.Ha lenovesztem, levagatom, ugyanolyan szinu hajam lesz mint eredetileg volt?



Koszi! :)



2013. dec. 8. 19:01
 1/5 anonim válasza:
fesd be is kész max nem ismernek meg,többit a fodrászod elmondja
2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kihullik a fele.Tapasztalat.
2013. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé roncsolja a hajat nekem is volt szőke...többet nem vállalnám be
2013. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

A saját hajad és a választott szín között nincs nagyon sok különbség, tehát nem kell attól félni, hogy tönkremegy. Az inkább a szőkítéstől lehet, akkor is inkább a szakszerűtlen beavatkozás miatt.

Minden vegyszeres folyamat károsítja a hajat valamennyire, de ha jó anyaggal dolgozik a fodrász és úgy, ahogy azt megtanították neki, nem lesz gond.

Hogy mennyibe kerül, az több mindentől függ: mekkora a hajad, az üzlet hol van stb.

Ha kiválasztod, milyet szeretnél, a fodrász olyat ken a hajadra, hogy olyan legyen az eredmény. Ha jól csinálja, nem lesz vörös.

Kikopni nem fog, bár némelyik gyengébb festék fakul és hasonlók.

A haj havonta kb. 1-2 cm-t nő, ebből kiszámolhatod, mennyi idő alatt nő le.

Ugyanolyan színű csak az új növés lesz, ami festett, az sosem lesz már olyan, mint volt. Persze ha az le lesz vágva, akkor eltűnik. :)

2013. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na, milyen lett?
2014. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!