Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier fekete hajfestéket...

Garnier fekete hajfestéket befogná a mahagóni vörös?

Figyelt kérdés

Feketére festettem a hajam de nem lett a legjobb.Előtte is vörös voltam ezért gondoltam hogy a mahagónit választom.

Ha pár hét múlva ráfestem akkor nem lesz baja a hajamnak?

Befogja egyáltalán?


Ilyen most:


[link]


Ilyet szeretnék:


[link]



2013. dec. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolkozzatok már kicsit. Ha egy fekete lapra irsz pirossal látszik???? NEM!!!!

A feketét le kell szivni ahhoz hogy bármilyen más szinnel be lehessen fesetni. Vagyis befestheted de nem fog látszódni max a tövénél ahol már le van növe a fekete. Az meg elég viccesen nézne ki.

2013. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a hülyeség fájna....
2013. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy feltettem egy kérdést!

Most lett először fekete a hajam.

Az egyik barátnőm is az és azt mondta hogy Ő intenzív vöröset festett rá annó és befogta,ezért kérdeztem meg hogy esetleg a barnásabb árnyalat befogná-e.

2013. dec. 9. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

kizárt dolog, hogy a feketét bármi más szín befogja. ilyen NINCS.


ahogy #1 is írta, le lehet szívatni. - ez esetben számíts rá, hogy teljesen tönkre megy a hajad.

ennél enyhébb verzió, hogy aszkorbinsavval kezelgeted, az világosít néhány árnyalatot minden alkalommal, tehát nem lesz 1 alkalom után látványos változás, cserébe nem károsítja a hajat.


középhosszú hajra elvileg elég 100g c-vitmani por és kb 1 dl sampon/balzsam. - nyilván ha hosszabb és dúsabb a hajad, más arányok lehetnek szükségesek. összekevered, felkened és lefóliázod. 60 percet lehet/szokás rajta hagyni, közben melengetheted hajszárítóval. a műveletet heti 2-3 alkalommal lehet ismételni. hajtípustól függően, van akinek 2 alkalom elég, hogy a 6 éven át feketére festett hajából barnát csináljon.. viszont van olyan is, aki alig párszor festette feketével és mégsem szedi ki a fekete pigmenteket (pl én is ilyen vagyok) - nekem csak foltokban szívta ki barnás-vörösre, így én melírral világosítom.


úgy gondolom egy próbát megérhet ez a pakolás, mivel az emberek nagy részének azért beválik!

aszkorbin savat elvileg gyógyszertárban tudsz beszerezni, gyakorlatilag viszont a legtöbb helyen 10g-ot adnak ki maximum. így lehet célszerűbb ha élelmiszerüzletben veszel citromsavat - kis tégelyekben kapható por állagú. ugyan azt a hatást érheted el vele!


ha nem válik be a fenti recept, akkor szerintem próbálkozz melírfestékkel. erről is tudnék mit írni, mert az elmúlt 2 hónapban már kitapasztaltam...


írj privátot ha van kérdésed.

szép napot!

2013. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. dec. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!