Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mahagói fekete palette...

A mahagói fekete palette deluxe hogyan fogná be a sötétbarna hajat, nemlenne túl sötét?

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok valami más hajfestéket ajánlani, ilyen lilás-pirosas-barnás-feketés, nemtudom elmondani pontosan milyenre gondolok! :D a Lényeg hogy nemszeretnék túl pirosat csak amikor rásüt a nap, vagy világos fénynél legyen kissé lilás-pirosas :D kb. ilyen szíre gondolok ->


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 22. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ilyen hajam van most, és próbálok tőle megszabadulni: Festett (sötétebb) vörös hajam volt, megvártam a-még lenő (1-2cm), illetve kikopik egy picit, ráraktam Palette Deluxe Csokoládé barnát és sokkal sötétebb lett az eredmény mint vártam (pedig számítottam rá, hogy festett hajra még annál is sötétebb lesz). Most úgy néz ki, hogy nagyon sötétbarna a hajam és fényben tisztán látszik a vörös amitől ilyen fura lilás hatása lesz, de nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem a hajfesték amire te gondolsz már túl sötétté tenné a középbarnát is, gondolom pont a fekete hatást akarod még elkerülni, ha ez a hajszíned nincs festve csak akkor próbálkozz vele!
2012. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én meg ponthogy olyat szeretnék, ami nagyonsötét, szinte már fekete és csak ha "átvan világítva" akkor látni a pirosaslilás árnyalatot :)
2012. jan. 23. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!