Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinuso...

Hogy kell használni a ricinusolajat?

Figyelt kérdés

Most vettem elõször és nem tudom hogy valójában, hogyan is kell használni, tudna valaki segíteni? :)

(hajra, szempillára? ) :)


2013. dec. 9. 13:06
 1/4 anonim válasza:
hát én eddig egyszer használtam hajpakolásként... előtte olvastam róla a neten, hogyan érdemes használni, tehát a felleltek között mindenütt szerepelt, hogy valami más olajjal pl oliva olajjal, vagy hajolajjal jó ha hígítod, olvastam olyat is ahol tojást is tesznek bele... mielőtt összekevertem fel kellett kissé melegíteni, és a nedves hajra felvinni mint egy pakolást, és rajta hagyni... én úgy olvastam, hogy akkor jó ha melegen tartod a fejed, amíg rajta van a pakolás, így törölközőbe csavarva hagytam a hajamon egy estét... Nekem másnap nehézkesen sikerült kimosnom a hajamból többszöri felhabosítás után a hígítás ellenére is. Lehet hog elegendő kevesebb ideig is, még én is kisérletezek az összetétellel, és az idővel is... Érdemes hétvégén kipróbálni, mikor nem tervezel sehova menni... sokaknak csodaszer, de hallottam olyat is akinek nem használt...
2013. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hétig használtam minden hajmosás alkalmával. Azaz 4 alkalom volt. Én úgy olvastam, hogy száraz hajra kell. Szóval én száraz hajra kentem. Először felmelegítettem, a hajam tövén masszíroztam szét a nagy részét, a többit az egész hajon szétkentem. Utána hajszárítóval kicsit melegítettem az egész fejem, majd nájlonzacsit húztam a fejemre, arra sapka. Így voltam kb 4-5 órán át, majd kimostam jó alaposan. A hajam mintha puhább és talán fényesebb lett volna amíg használtam.
2013. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen mennyi szóismétlés lett benne. Látszik nem olvastam át...
2013. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen!! :)

hètvègèn ki isprópálom :)

2013. dec. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!