Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? és...

Mit csináljak a hajammal? és a bőrömmel?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Nagyon megszenvedek a bőrömmel és a hajammal.Hamar zsírosodik a hajam,így kénytelen vagyok mindennap megmosni.Mert zsíros hajjal nem fogok elmenni sehova!Általában reggelente mosom a hajamat és mikor megszárírom nagyon szöszös és elég hullámos.Tehát csúnya.Muszaj kivasalnom.210 fokon szoktam vasalni.Nagyon elvan töredezve.És már egy éve hogy mindennap kivasalom...Tudom hogy nem kéne,de nagyon csunya ha göndör.Ezen kívül az arc bőröm is pattanásos és zsíros.Járok kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz aztmondták a hajam is emiatt zsírosodik és hogy ezt kifogom nőni.De nagyon zavaró.Segítenétek,ti mithasználtok arcra? és hajra? valami haj ápoló?

2013. dec. 9. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán édesanyáddal kellene megbeszélned, velem is ezt teszik a gyerekeim. Ráadásul úgyis én veszem meg a kencéket.

Fodrász vagyok amúgy és felszisszentem, hogy mit művelsz szegény hajaddal...ha így folytatod, le kell vágatnod, mert annyira töredezett, száraz lesz, hogy már semmit nem lehet vele kezdeni. Bár ha bejön a rövid haj, akkor semmi gond.

2013. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!