Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal és a...

Mit kezdjek a hajammal és a bőrömmel?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy erős dús drót hajam van vállig ér de nem áll jól ha becsavarom mert akkor balázs pali fejem van de vasalni nem nagyon szeretném mert növesztem és ricinus olajat is használok... és szeretnék pár tippet hogy hogyan tudnám akkor hordani h ne szálkásodjon és nőjön vagy 5éve ugyan akkora -.- a bőrömmel kapcs aknés tüneteim vannak és miteszer pattanás midenhol és azért h gyógyuljon nemis sminkelem magam egyáltalán és ennek ellenére is hóóóóót ragya vagyok pár tippet kéreeeek !! :( L16
2011. okt. 24. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

hát....a hajadra ott a ricinus olaj,vagy ha az sem segít,esetleg még kipróbálhatod azt a Bánfi sampont

az is serkenti a hajnövekedést


a bőrödre meg vegyél tonikot,vagy ilyen fekete szappant


meg hallottam olyat is,hogy ha minden nap megeszel egy KIS DARAB élesztőt,az is segít a pattanásokon


nekem ennyi jutott eszembe :)

2011. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

haj:fond be reggel kiengeded hullámos lessz

nővesztés :nekem a mézes módszer segített bekentem vele 15 p ercre utánna samponnal kimostam nem csak hogy gyorsabban nőtt hanem selymesebb és egéségeseb is .

bőr: clean and clear-t tudom ajánlani és a garnier termékeket nekem is gy multak el a ragyáim és a miteszerek .

2012. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a ricinusolaj nem segít a hajadon, akkor próbáld ki a Panthenol Forte márkától a Panthenol Sprayt. Gyógyszertárakban könnyedén beszerezhető, 1500 Ft-ért. A ricinus és ez a szpré együtt pár hét alatt több babahajszálat eredményezett nálam. :) Használhatsz többféle balzsamot és pakolást, kötheted dunsztba a fejedet éjszakára alatta, mert a szálkásodás az a tápanyagok hiányára utál. Szedj multivitamint, abba minden jó van. :) A pattanásokat, mitteszereket inkább előzd meg egy jó arclemosóval, tonikkal és hidratáló krémmel. A meglévőkre csepegtess teafaolajat, az leszárítja.
2013. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!