Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeptemberben vágattam a...

Szeptemberben vágattam a hajamból mert tört, most megint csúnya szálkás az alja, ha vágatok belőle van esélyem megnöveszteni derékig? (vállig ér)

Figyelt kérdés

nem vasalom nem festem stb, használok mértékkel hajápolókat nem tudom mit tudnék csinálni néha szedek rá vitamint is, hogy gyorsabban megnövesszem. Ha ismét levágatok belőle 1-2 cm-et meg fog valaha nőni a hajam vagy amennyit nő annyit vissza is törik majd?

köszi előre is a válaszokat



2013. dec. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,kb 1 év és oké.;D
2013. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia megfog nőni a hajad de muszály belőle vágatni h egészséges és szép legyen és nem is fog annyira töredezni. Használj balzsamot vagy hajvég ápolót

Egy fodrász tanuló :)

2013. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ismét ez a problémám megint törik pedig nem vasalom meg ilyenek... januárban voltam fodrásznál
2014. márc. 24. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem is nagyon töredezett a hajam. én a kókuszolajat ajánlom. van, aki rendesen használja hajvégápolónak, én hetente egyszer (ha eszembe jut vagy csak kéthetente) felteszek egy pakolást, főleg a hajvégekre kenem és utána egy vagy két samponozás után nyom nélkül lejön. persze előbb mindenképp meg kell szabadulnod a töredezett végektől, azok már menthetetlenek. hogy meddig hagyod fenn, az tőled függ, de ez szerintem egy garanciális módszer, hogy sokáig elkerüljenek a töredezések : ))
2014. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. márc. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!