Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, ha egy lány 14 évesen...

Ciki, ha egy lány 14 évesen még nem volt fodrásznál? Anyukám vágta eddig mindig egyenesre, de most szeretnék valami "modernebbet" (pl tépett frizu, fufru)

Figyelt kérdés
Le fog nézni a fodrász? Mi fog történni?
2009. nov. 23. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lol. Ilyen kérdést... nem mindenki jár fodrászhoz, nincs benne semmi ciki. Én csak egyszer voltam a 25 évem alatt és tudod mi történt? Semmi, megnyírt, festett és kész.
2009. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy fog lenézni =). Ez ugyanolyan mikor valaki azon aggódik, hogy kiröhögi az eladó, ha óvszert/betétet/tampont/borotvát vesz. Neki ez a munkája. A boltban nem árulnának ilyeneket, ha nem akarnák eladni azt a bizonyos terméket. A fodrásznak pedig a haj vágása, formázása, stb. a dolga. Ő ezért pénzt kap tőled. Én sem voltam még fodrásznál, a hajamat mindig anyukám vágta, 2-3 éve vágom én magam. Ne aggódj, nem lesz semmi baj, csak aztán ügyes fodrászhoz menj!
2009. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
a fodrász dolga az hogy belője a sérót nem az hogy kritizáljon, nyugi nem fog semmit szólni. én már akkor járok fodrászhoz ha már tényleg durva ami a fejem tetején van 23 éves vagyok és egy kezemen megtudom számolni hogy hányszor voltam életemben fodrásznál mindig magamnak csináltam igaz én fiú vagyok. nekem olyat mondott hogy még korai nem ? közbe meg egy szalma bála volt már a fejemen.
2009. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fodrász nem is fogja megtudni hogy még nem voltál fodrásznál. Megmossa a hajad, utána megtörli nagyjából és akkor megkérdezi hogy mit szeretnél. Ott vagy körülírod naggyából, vagy mutatsz képet ha konkrétan olyat akarsz. Ő megcsinálja. A kedvesebb fodrász beszélget veled végig, de van amelyik meg se szólal. Ha megkérdezi hogy eddig hova jártál, mondd hogy most költöztetek ebbe a városba. De sztem semmi ciki nincs abba se ha megmondod hogy anyud vágta.
2009. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fog lenézni :) Örülni fog h van miből dolgoznia :D De a frufrut nagyon gondold meg sok idő megnöveszteni :S
2009. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! én is 13 évesen voltam először :D Azt hittem hogy vmi nagy szám dolog :D Nem tudtam, melyik székbe kell leülni :D

18.L

2009. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nekem mamam vagja a hajam.mongyuk mar nem mert novelem(fiu)
2009. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!