Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen befesthetem a...

14 évesen befesthetem a hajam? Nem károsítja utána a hajam? Többi lent!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (lány), és szeretném befesteni a hajamat...Egyszerűen utálom az eredeti hajszínem,mondtam többször anyumnak hogy beszeretném festetni, eddig nem engedte, mert hogy Ő imádja a hajszínem. De én utáltam,szóval mostanra már beleegyezett... de szerintetek nem korai még nekem? Roncsolja a hajat?? Egyébként színezővel szeretném egyenlőre... Köszi a válaszokat! :)

2013. dec. 10. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy mivel fested, ugyanúgy roncsolja a hajadat. Amúgy jól gondold meg. Utána majd állandóan újra kellene festened és a hajad is egy idő után teljesen tönkremenne.
2013. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tényleg roncsolja,azt viszont túlzásnak tartom,hogy teljesen tönkre megy

a színező azért jó ötlet,mert megláthatod,hogy mennyire állna jól,viszont én a helyedben várnék vele még pár évet,addig kipróbálhatod a "természetes hajszínezést"(diófalevél és társai),nem lesz olyan látványos mint a festés,viszont 1-2hónap alatt jelentősen más lesz a hajad

2013. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!