Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok olyan esetben tenni...

Mit tudok olyan esetben tenni amikor nagy örömmel elmegyek fodrászhoz "szép" leszek eredményre várok, majd azt kapom, hogy 10 centivel rövidebb az egyoik oldalon a hajam, mint a másikon. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Olyan jól beszárította, hogy csak a hajmosás utáni szárításnál vettem észre a hibát. Visszamentem reklamálni, de semmit nem értem vele, azt mondta a fodrász. Kijavítom! Ezek után hogyan kérhettem volna ezt. Neki arra kellett volna törekednie, hogy én elégedetten távozzam, és oda csak egy legköelebbi kért szolgáltatásért menjek, és ne reklamálni. Kátalanítás fel sem merült részéről, én ezt nem firtattam. Mivel nem történt semmi egyezség a panasz könyvet kértem. Elérek valamit. Lehet kidobja a kukába. Ki a felettes szerv?
2013. dec. 12. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni? Helyrehozta volna amit elrontott vita nélkül, előfordul az ilyen... Részéről korrekt volt ahogy a leírásból kiderül, és nem értem milyen hatalmas kár ért amit kompenzálni kéne kártalanítással. Mint írod neki ez érdeke, hogy elégedett legyen az ügyfél, és visszajárjon azt elérted, hogy eggyel kevesebb kuncsaftja lett.Szépen mentek külön utakon ebből ügyet csinálni, felesleges és butaság.
2013. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Ha egy fodrász 10 CM!!! különbséget száritással el tud optikalag tüntetni, akkor az illetö varázsló! 1-2 cm-t esetleg lehet száritással korrigálni, de ennyit nem.


2. Ha reklamáltál és felajánlotta, hogy rendbehozza a hibát, akkor ezzel részéröl megtette, ami elvárható.


3. Milyen indokkal akarnál KÁRtérítést kapni - semmiféle kár nem ért.


4. Ha nem tetszik, akkor legközelebb menj másik fodrászhoz, de ne csinálj ekkora cirkuszt egy semmiségböl.

2013. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is erősen kétlem, hogy 10 cm különbséget el lehetne tüntetni szárítással..plusz elvben még fizessen, vágás közben is láttad a hajad, 10 cm csak feltűnt volna..

Egyébként meg tényleg felajánlotta, hogy helyrehozza, innentől nem tudsz mit csinálni.

2013. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fizessen = vizesen
2013. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úristen..
2013. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem értem hogy nem vetted észre, hogy az egyik oldalon 10 centivel rövidebb, mint a másikon??? Érthető, hogy fel vagy háborodva, én is ki lennék akadva és pont az ilyen malőrök miatt nem járok már fodrászhoz, mert 100-ból 99 fodrász totál retardált és fogalmam sincsen, hogy anno a suliban mit tanultak, merthogy nem az ollóval bánni az tuti fix.... viszont 10 centi különbséget azért nem lehet csak úgy pikk pakk elfedni, azt vagy látnod kellett volna már mikor eljöttél, vagy nem 10 centi a különbség, talán kicsit túlzol. Nem tudsz mit tenni, beírtad a panaszkönyvbe és annyi. Azt nem dobhatja ki, mert máskülönben úgy megvágja a NAV, hogy élete végéig utcákat seperhet majd. Mind1, ne menj oda többet, keress másik fodrászt vagy vágd le magadnak, de sajnos az ügyben már nem lehet mit csinálni...
2013. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 cm az apad f....

Amugy meg jol nez ki ha nincs szinkronba, ha nem teccik maskor huzz bilit a fejedre...

2013. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez most a divat, nem vágod...
2013. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy direkt vágta asszimetrikusra, csak nem beszélte meg veled? Ekkorát még laikus sem ront a hajon, nemhogy egy fodrász...
2013. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!