Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÖTÉTHAJÚ LÁNYOK, AKIK HASZNÁL...

SÖTÉTHAJÚ LÁNYOK, AKIK HASZNÁLNAK SZÁRAZSAMPONT! Mi a véleményetek ezekről a termékekről? Tényleg meglátszik a hajon?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy meglátszik a hajon ha nem vigyázunk,sőt még a világos hajuaknak is vigyázni kell. Ez így van?

Ti milyet használtok? Vélemény a termékről?



2013. dec. 14. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most Baleásat használok, ez spray, csak akkor lesz fehér a hajam, ha közelről fújom, de akkor is simán ki tudom fésülni. Régen volt olyan hintőporszerűm, azzal jobban kellett vigyázni, tényleg alaposan kikefélni, de ha figyel az ember, nem lesz belőle gond.
2013. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem látszott meg, de ha fizetnének sem használnék újra száraz sampont :S botrányos, állandóan viszketett tőla a fejbőröm, hullott a hajam, és összeállt teljesen, látszódott rajta, hogy nincs megmosva, úgy meg nem sok értelme van... hát ez van. különbözőek vagyunk. Egy próbát megér, de csodát sztem ne várj tőle.
2013. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én frottee-t használok, müllerben kapható. Nos, néha ha sokat fújok elég nehezen jön ki. Fésűvel és hajszárítóval is szoktam egyaránt próbálkozni. De még így is valamivel fehérebb lesz a hajam a tőnél, így csak ritkán szoktam használni.
2013. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!