Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jók ezek a termékek?

Mennyire jók ezek a termékek?

Figyelt kérdés
mannapszappanról 1-2 kivételével mindent megrendelt nekem a párom karácsonyra, mivel tudja mennyire szeretem :) Shea vajtól elkezdve, szappanokig, fürdőgolyókig, egzotikus vajak, virágvizek,habkrémek, ajak/halánték balzsamok... stbstb Ti rendeltetek már innen? Ha igen, akkor mennyire voltatok elégedettek a termékekkel? Érdekelne :) Én már alig várom, nem is tudom melyikkel kezdjem majd :)

2013. dec. 16. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem már párszor,de ár értékarányban drága szerintem. Csomagolás,szállítás az első osztályú.Én csak szappanokat rendeltem tőlük,volt amelyik nagyon bevált,de volt olyan is ami szétszárította a bőröm. De ennyi pénzt nem ér meg. Lehet már ezerfajta terméket kapni olcsóbban,vajakat a bioboltban,ugyanaz a hatásuk.
2013. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen én is rákattantam ezekre,de szerintem abszolút nem különösebben jó minőség.Nem is vettem újra ezeken a drága helyeken.


Úgyhogy nekem csalódás voltak,egyenlőre visszatértem az Yves Rocher olcsóbb,de szintén mutatós és szerintem jobb minőségű szappan és testápolóihoz.

2013. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sima natúr Shea vaj az én egyik legjobb barátom:)

Szinte bármire jó.Lehet hajra is rakni,kiszáradt bőrre,kézre,körmökre.

Én mostanában az arcomat kenem vele.(smink alá is ezt teszem)

És azt vettem észre,hogy nincs annyii pattanásom és tűnnek el a mitesszereim:)

Ezt mindenkinek ajánlom,hogy egyszer próbálja ki:)

A többit még nem próbáltam(mivel elég sok mindenre allergiás vagyok én csak az Alverde termékeit használom amik beváltak,mással nem is nagyon kísérletezek)

2013. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is voltak a karomon nagyon csúnyán kiszáradt részek, amik semmitől sem múltak el, erre bekenem a shea vajjal és tényleg csodákat művelt :)

2013. dec. 31. 09:12
 5/5 anonim válasza:
Azt meg tudjátok mondani, hogy meg lehet-e venni az olcsóbb shea vajakat, vagy mindenképpen a 3-5000 ft-os a jó csak?
2013. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!