Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek valami bevált...

Valakinek valami bevált termék fekete hajfesték eltávolításához? Pl. Color B4 stb.

Figyelt kérdés
eredeti hajszínem szőke. Ha bárki tud ajánlani valamit ami nem károsítja a hajat csak minimálisan annak előre is köszönöm!

2013. dec. 19. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szia ..pont ma világosítottam a hajamon..úgyhogy tudok neked segíteni!:)az tök nem számít,hogy milyen az lapszíne a hajadnak,hisz most festve van...nekem festett,sötétbarna,már majdnem fekete hajat kellett világosítanom! én koktéloztam...ami nekem egyáltalán nem bántotta a hajam,pedig elég vékonyszálú és hamar képes töredezni is..arányok koktélhoz:15 gramm szőkítőpor,30 ml 6 % -os oxi,kb egy kávéskanálnyi sampon és hozzá meleg víz...olyan állagúra csináld,hogy könnyen fel tudd kenni,de ne legyen túl folyós se...ez egy majdnem vállig érő hajhoz elég is...nekem ugyan picit folyós,de legalább könnyebben eloszlattam vagyis egyenletesebben!a tövét utoljára kend be és ha többet akarsz világosítani,akkor 9-es oxival csináld...a 12-t semmiféleképpen nem ajánlom,mert az durván tönkrevágná a hajad...nekem 6-ossal is szépen leszedte a majdnem fekete hajam vörösre...én 35 percet hagytam rajta...nekem így tökéletes is volt,mert amúgy is vöröset akartam rákenni!utána alapos hajmosás,szárítás és mehetett is rá a szín...nem tudom,hogy te milyen színre szeretnéd világosítani,de hidd el nem roncsolja a hajat..max nagyon picit...én szőkítettem is már sima porral meg oxival,nah annál nyúlott a hajam ez meg semmit nem határozott neki szinte.. :)
2013. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.Tényleg hasznos volt:)Én is vörös hajat szeretnék.
2013. dec. 21. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
majd írd meg,hogy hogy sikerült!:)
2013. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Halihó :)Tudom régi kérdés de ha valakinek még ilyen gondja van akkor fodrász tanácsára a választott színnel egyszerűen csak el kell kezdeni festeni a hajat :) Igen ez most furcsán hangzik de tényleg működik első pár hónap borzalmas de aztán szépen egyszínű lesz a haj :)A kommentelő válasza is hasznos működik! :)
2014. máj. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!