Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás? Ha levágom jobb lesz?

Hajhullás? Ha levágom jobb lesz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogyha egész rövidre pl.: mint halle berrynek a haja olyanra levágatnám a hajam akkor bedúsulna és nem hullana annyira ez igaz?
2013. dec. 19. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


Csak akkor igaz, ha most a "terheléstől" hullik.

Ha a szervezetedben lévő valamilyen gyulladás okozza a hajhullást, akkor ugyanúgy folytatódni fog.


Egyébként csalóka a dolog. Hosszú hajnál ugyanolyan mértékű hajhullás sokkal többnek tűnik a haj hossza miatt, mint rövidnél (=10 szál 50 centis haj rengetegnek tűnik ha kézbe veszed, míg ugyanannyi szálnyi 5 centis hajból fel se tűnik).

2013. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
enyém is hullott nagyon a hajam,amikor mindig festettem. de én vettem hajszeszt meg hajsampont hozzá,a szeszt rajta hagytam,így alig hullott, de ér valamit,mert mostanság már alig hullik :)
2013. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!