Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem a hajam vörösre,...

Ha befestem a hajam vörösre, de mégse tetszik, hogyan kapom vissza a régi hajszínemet?

Figyelt kérdés

Szőkés barna hajam van, és szeretnem vörösre festeni, viszont felek, hogy az összhatás nem lesz olyan jó már.Hogyan lehet akkor visszacsinálni a természetes hajszinemre?Mennyire lesz ez káros a hajamnak?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2013. dec. 19. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azt már sehogy..

és igen, károsítja

2013. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy lenöveszted, vagy leszívatod szőkére, majd befested egy olyan színre, mint az eredeti hajad. A festés is károsítja a hajad, a szívatásról inkább ne is beszéljünk..
2013. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak úgy tudod visszacsinálni h lenöveszted
2013. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A lenövesztés meg r*hadt ronda...

Szerintem az lesz, hogy először kipróbálom sima kimosható színezőfestekkel, aztán ha tetszik talán...

Köszönöm a gyora valaszokat, ment a zöld kezecske :)

2013. dec. 19. 20:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyat lehet, hogy egy term. hajszínemhez hasonló színnel festem be, aztán azzal együtt lenő?Vagy ilyen nincs? :P
2013. dec. 19. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de a vöröset akkor le kell szivatni, aztán befesteni, és úgy lenöveszteni, de a festés-szivatás-festés tönkre fogja tenni a hajad. A színező jó ötlet, de van, amelyik nem jön ki egy-két hónap után, azzal viszont lehet azt csinálni, hogy aszkorbinsavas pakolást teszel rá, és az leszedi utána a maradék festéket, ha nem tetszik vörösen.

Szerinten próbálj előbb egy színezőt, és meglátod.

2013. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen, az lesz.Így is száraz a hajam és a termeszetes hajszínem is tetszik, nem akarom elrontani.

Köszi a választ :)

2013. dec. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!