Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a napi bőrápolási...

Milyen a napi bőrápolási rutinod? Milyen termékeket használsz hozzá?

Figyelt kérdés

Mivel kezded a napot, mit csinálsz, milyen termékekkel? Mivel fejezed be a napot, milyen kozmetikumokkal?

(Pl. reggel megmosom az arcomat melegvízzel, utána mannaszappannal, majd garnier pure tonikkal tonizálom...)

Most kezdem megtanulni, hogy, hogyan is kell ápolni a bőrömet, hogy szép legyen. Nagyon problémás bőrű vagyok és tonikon kívül mást nem szoktam használni.(ami nagy hiba, csak eddig nem tudtam). A neten nem találok leírást, hogy mit ,hogyan kellene csinálni,ezért kérdezlek titeket.

Előre is köszönöm a válaszokat. 15/L



2013. dec. 21. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, meg úgy általában is ajánlom ezt az oldalt, rengeteget tanulhatsz belőle a helyes arcápolásról:

[link]

2013. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggel megmosom az arcom dr. Organic holttengeres arclemosóval, kenek rá frezyderm fényvédőt, egy kis púdert, pirosítót és kész is.

Este megint arclemosó és dr. Organic rózsás arcradír.

Am nekem is problémás bőröm volt és azt vettem észre, h a tonikok, hidratálók csak "felzaklatják" a bőröm, minél inkább kentem, annál zsírosabb lett. Pedig teljesen természetes, házikêszítésű dolgokkal is próbálkoztam, mint zöldtea+almaecet tonik és kókuszolaj hidratáló. Amióta nem használok rá semmit, csak diétázom és sok vizet iszom, sokkal szebb, nap végére alig csillog és a pattanásaim, miteszereim is elmúltak.

2013. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is problémás a bőröm, bár az utóbbi időben egyre javul.

Csak vízzel mosom az arcom, nem használok hozzá semmit. Utána bekenem hidratálóval (Essence Pure Skin Anti-Spot).

Este sminklemosóval (Garnier Essentials) letörlöm az alapozót és a púdert (de át szoktam törölni akkor is, ha nem használok sminket aznap).

Végül Aknesollal ecsetelem a pattanásokat.


Régebben nagyon sok mindent kipróbáltam, arclemosókat, radírt, tonikot, krémeket, de semmi nem segített igazán a bőrömön. Kb. egy éve csinálom így, ahogy leírtam, azóta nagyon sokat javult, szinte csak menzeszkor van pattanásom.


21/L

2013. dec. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggel tonikkal vagy micellás vízzel áttörlöm az arcom. Néha hidratálom utána, de nem mindig. Ezután sminkelek. Este a sminket sminklemosó kendővel eltávolítom, majd zuhanyzás közben arclemosó géllel arcot mosok, utána hidratálókrémet és szemkörnyékápolót használok.

Kombinált bőröm van amúgy.

24/L

2013. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kenegetem naponta, de ha van rajtam smink, akkor azt lemosom szemfestéklemosóval és Garnier lemosó tejjel áttörlöm az arcom, aztán meg megmosom sima vízzel. Reggel is sima vízzel mosom meg. Aztán hetente kétszer általában arctisztító-radirozó géllel (Nivea) mosom meg az arcom, és akkor szoktam átkenni tonikkal is (Clean&Clear), és ha van pattanásom, az Oriflame pattanásleszárító géllel átkenem, ami nagyon hasznos kis dolog. Ennyi, ha pl. otthon vagyok egész nap, nem sminkelek semmi, le van mosva az arcom, nem kenek rá semmit aznap.
2013. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
reggel és este ugyan az : hideg vízzel megmosom az arcom , tonik: fabulon tini tonik és egy niveás hidratáló arckrém , hetente egyszer-kétszer garnier pure 3 az 1-ben maszkként és ismételten krémezés 13/l
2013. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!