Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fülbevaló! Hova lyukasszak?...

WyLToR kérdése:

Fülbevaló! Hova lyukasszak? Bal-jobb? Fülcimpa? Vagy máshova? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég eldöntöttem hogy bevállalom a fülbevalót. Csak nem tudom hogy kezdjek bele. Menjek el egy ilyen tetováló szalonba és érdeklődjek? Hova rakassam? Honnan tudom hogy melyik állna jól? Vigyek magammal valakit aki elmondja mi a jó meg ilyesmi? Elsőnek úgy tudom orvosi acél vagy mi kell nekem. Nem tudom mi lenne a jó igazából, de nagyon rég óta már gondolkozok rajta. Megérné ha pont szilveszter előtt csináltatnám? vagy várjak még vele? Mit ajánlatok? Netán egy szőkésbarna, kicsit tarajban hordva a hajamhoz mi állna jól? Amúgy egy ilyen hogy fülbevaló meg lyukasztás össz-vissz mennyibe kerülne ez nekem?

Tud valaki ebben segíteni nekem?



#fülbevaló #lyukasztás #milyen fülbevaló?
2013. dec. 25. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül tetováló szalonba, vannak kozmetikusok is, akik kilyukasztják neked, vagy vannak olyan szadista egyének (lásd: én), aki átszúrja magának :D persze csak a cimpát, porc részt eszembe se jutna (nem szeretném részletezni a lépéseket, de mielőtt bárki kioktatna, hogy milyen veszélyes, amit csináltam, minden óvintézkedést megtettem, máshol sem csinálták volna különbben). Szóval. A porc részt nem szúrják át akárhol, az én kozmetikusom pl azt már nem csinálja, amiatt lehet egy szalonba kellene ellátogatnod. Hogy hova? Hát azt neked kell tudnod. Őszintén szólva én érzek némi bizonytalanságot benned, mert ha az ember akar egy ilyet, akkor pontosan tudja, hogy hova akarja és nem kérdez meg idegeneket, hogy na hova legyen. Én azt javaslom várj vele addig, míg egy reggel fel nem kelsz és el nem döntöd, hogy akkor ide vagy oda szeretnél. Pár ezer forintból megvan egy ilyen, én a köldökömet szúrattam át, az volt 4ezer körül ékszerrel együtt 5 éve.
2013. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!