Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a lányok, akiknek nagyon...

Azok a lányok, akiknek nagyon hosszú a hajuk, azok nagyon büszkék a hajukra?

Figyelt kérdés
Derék-fenékig érő.

2013. dec. 25. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, de nem voltam rá büszke. Levágattam, most pedig annyira gyönyörűnek látom a régi hajam a régi képeken *.*
2013. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem derékig ér, és igen, ha már növesztem ápolom, imádom, vigyázok rá persze, hogy büszke vagyok rá a legnagyobb kincsem magamon :P :)
2013. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a fenékig érő haj már túl sok. az enyém derékig érő, és szeretem, de az, hogy büszke lennék rá erős kijelentés, ez nagyrészt genetika:)
2013. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel én megszenvedtem azzal, hogy akkorára növesszem, amekkora és szép legyen, ezért igen, nagyon büszke vagyok rá :)
2013. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen büszke vagyok rá, hiszen vállig érőtől növesztettem le deréig érőre. A kitartásomat és törődésemet látom benne, szóval ezért vagyok rá büszke , nem "csak" a hossza miatt.
2013. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as hozzászóló. Szívemből szóltál :D Én is pont ezt vártam :D
2013. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon büszke vagyok rá.

A genetika ellenére sok törődés kell egy ilyen hosszú hajnak, hogy szép legyen.

2013. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez egy állapot, nem különösebb képesség megnöveszteni szerintem. :D Hosszú, szép, szeretem dobálni és jól esik, ha megdicsérik, a párom imádja, de hogy büszke lennék rá...?

Sőt, herótom van azoktól a lányoktól, akik oda meg vissza vannak a hajuktól, meg nagy ereklyeként tartják számon, és fél órát képesek arról beszélni, hogy mit kennek rá, meg mit csinálnak vele, hát ha érdekelne, kérdeztem volna, de nem tettem, ennek oka van. :D Ja és ha valakinek nem tetszik a hajuk esetleg, akkor megsértődnek meg rögtön azzal jönnek, hogy biztos csak irigyek rá...

Szerintem ebben sem lehet általánosítani. Vannak beképzeltek, büszkék és olyanok is, akik tesznek az egészre. (de biztos csak irigy vagyok és jobb szeretnék térdig érő hajat :D)

2013. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!