Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, nektek miből áll a...

Csajok, nektek miből áll a reggeli arcápolásotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék összeállítani egy rendes arcápolási csomagot reggelre, de a neten általában reklámszerűen ajánlgatnak a cikkekben. De én feleslegesen nem szeretnék minden vackot a bőrömre kenni szóval kéne pár tanács :)

Vegyes bőröm van, T-vonalon zsíros. Tiniként használtam tonikot, aztán leszoktam róla mert az szárított.

Ti miket használtok reggel és milyen bőrtípusotok van?


2013. dec. 29. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló bőröm van, mint neked, egy megfelelő arcápoló szappant használok rá, ez vált be. Ez ilyen levendula-valami bio dolog, krémezni pedig nem szoktam minden reggel, csak a dekoltázsomat, és a nyakam, és kábé két-három naponta használok reggel az arcomra könnyű hidratálót, mert ha mindennap kenem, még a legjobb minőség is zsírosítja a bőröm, tehát este bekenem, reggel meg, csak ha kell. Persze BB krémet használok minden nap.
2013. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmosom szappannal,aztán rákenek az arcomra e-vitaminos krémet(rossmannban vettem).Nekem is T-vonalon zsíros,erre csak a szappanos megmosás használ nálam.
2013. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmosom a Neutrogena spot stress control arcmosójával (mióta piacra dobták - kb 5 éve - azóta ezt használom, nagyon szeretem), aztán bekenem egy lipacidos arckrémmel, mely zsíros bőrre való víz alap hidratáló, a kozmetikusomtól veszem.
2013. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a bőrtípusom, mint a tiéd. Én egy arctisztító gélt használok először, Clearoderm a márkája. (ilyen: [link] Nekem nagyon bevált, puha tőle a bőröm, nem zsírosodik. Ha erre nincs időm, csak áttörlöm tonikkal. (Ilyennel: [link]

Ezen kívül használok arckrémet is, télen szükségem van rá. (Ezt használom: [link]

Odafigyelek még arra, hogy milyen alapozót használok. Célszerű vízbázisút választani.

2013. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vegyes a bőröm, T-vonalban zsíros. Én reggel csak tonikkal vagy micellás vízzel törlöm át az arcom. Néha krémezem, néha nem. Ha CC krémet használok, akkor nem szoktam előtte hidratálni.

Este tisztítom alaposabban, sminkelmosás, arclemosó gél, krémek.

2013. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!