Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig Palette N2-vel festettem...

Eddig Palette N2-vel festettem a hajam (sötétbarna), most le van nőve a hajam és szeretném N3-mal befesteni (középbarna). A töve nem fog eltérni?

Figyelt kérdés

Eredetileg világosbarna a hajam, így eléggé szembetűnő ha le van nőve, mert a sötétbarna elég sötét,szinte fekete.De szeretnék lassacskán világosabb barnára áttérni, majd azután talán az eredetire.

Ha ráfestem az N3-mat az egész hajamra, nem fog úgy tűnni a lenövésen,mintha le lenne nőve?:) Úgy értem, hogy más árnyalat lenne ott, mint a sötétbarnára festve.Mondjuk azért gondolom,hogy sokkal eltérőbb ne lehet, mert csak 1 árnyalattal világosabb.Vagy esetleg a G3-mat is megpróbálhatom?(trüffel)


2013. dec. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont így vagyok. Már a 2 utolsó hajfestésemnél N3-at használtam, előtte pedig N2-t. A lenövés nem látszik meg, csak ha már elkezd kopni - festés után 2-2,5 hónappal. De alapvetően nem tűnik fel, csak ha nagyon megnézem magamnak, szerintem mások észre sem veszik.
2013. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia :) Már kicsit unom,hogy mindenki feketének nézi :( én egyszer befestettem Londa sötét barnával és jó pár hónap múlva ledobta a hajam és az eredeti hajszínem volt!Lehet megint ezt fogom csinálni és csak a tövét festem be..mert amúgy hosszú a hajam és 2 festék kellene.
2013. dec. 30. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 festék kellene, de én már csak egyet szoktam venni, és csak a lenövést festem be, mert így is eléggé roncsolta már a festék a hajamat, hullik is, tehát nem akarok rontani a helyzeten. :) Én most egy ideig még festegetem ezzel a világosabbal, aztán lehet, hogy tetetek bele barna melírt, hogy világosabb legyen kicsit.


Egyébként az enyémet is feketének nézik, haragudtam is a Palettere emiatt, mert egy kicsit elcímezgetik a festékeket szerintem. Az N3 hamarabb elmenne sötétbarnának, kopás után nevezném "középbarnának" esetleg.

2013. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én sokat hallottam a Palettéről, hogy hajhullást okoz,nekem is iszonyat h mennyire hullik!Úgyhogy szerintem én leváltom..bár a Londa számomra nem favorit..múltkor kipróbáltam egy 400 ft-osat, azt mondták mennyire szép színe van..csak épp sajnos a homlokomnál kiütéses lettem:/
2013. dec. 30. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Csajok! Aki sötétre festi a haját, tisztára feleslegesen festi be az egészet újra meg újra. Mindig csak a lenövést kell! Különben a hajhosszon már annyi pigment torlódik, hogy sokkal sötétebb lesz az eredmény, mint kellene, ráadásul megszabadulni tőle is szinte lehetetlen(pl. világosítás, melírozás). Még vörösnél is előfordul, hogy a hajvég szinte fekete, pont azért, amit leírtam.

Azt még a kérdezőnek nem árt tudni, hogy hajfestékkel nem lehet a festett hajat világosítani, tehát mindig csak a lenövés lesz világosabb, a többi része a hajnak nem.

2013. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi akkor csak a tövét festem :) meg kicsit a többi részre is, ahol kopva van picit

Tudom h nem lehet világosítani barát barnával, ha szőpkét festenék rá se világosítaná csak a tövet :D csak mivel ez azért n3 sötétbarna és nem sok külünbség van n3 meg g3 között ezért nem tudom melyik legyen..először úgyse lesz feltünő talán csak napon h egy icipicit világosabb..csak ugye most ha csak tövet festek egy másik színnel ezért picit bennem van a félsz:)

2013. dec. 30. 18:27
 7/9 A kérdező kommentje:
befestettem a lenőtt részt az N3 középbarnával..hát fényben kissé eltér a szín :( világosabb lett, pedig sokan azt mondták h ez is szinte fekete lesz mint az N2..
2013. dec. 31. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így fogta be neked. :( Egyébként én holnap megyek a fodrászatba leszedetni a színét, elég volt már a feketeségből, inkább választok valami jó kis barnát helyette.
2014. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Még kicsit festettem lentebb is nem csak a lenőtt részre, de szerintem annyira nem feltünő azért..de legközelebb is ezzel festem, csak akkor sztem az egészet, mert kopik már picit azért az alja
2014. jan. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!