Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Párkapcsolatban élők, hogyan...

Párkapcsolatban élők, hogyan oldjátok meg a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
A borotvától szúrós leszek, az epilátor tönkretette a bőröm, a gyantánál meg jó sokat kell várni, hogy kinőjön, és ez kapcsolatban főleg zavaró. Kíváncsi vagyok, más hogy csinálja.
2013. dec. 30. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha először gyantáztatnál és mivel nem egyenletesen nő vissza a szőr epilálnál? így nem viselné meg talán annyira a bőröd és meg sem kell növesztened az epilátor a rövid szört is kiszedi
2013. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sürgős akkor epilátor amúgy gyanta.
2013. dec. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Borotválom 3 naponta.

A páromat egyáltalán nem zavarja, ha egy idő után kicsit szúr, ez természetes dolog és ugyanúgy kíván, mintha teljesen sima lenne. Azért van egy határ, aminél hosszabb ne legyen, de azt sose várom ki, mert zavar.


Régen epiláltam, de tele lettem ronda, undorító lila szőrtüszőgyulladással, amik több hónap alatt múltak el :S Azóta soha többé.


Egyébként most cukorgyantát szeretnék készíteni. Kiszedi a kicsi szálakat is, nem lesz tőle szőrbenövés és sokáig tart a simaság.

2013. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én menstruáció alatt növesztek és mivel egy hétig eltart, utána gyantázok. Szokott viccelődni párom a szőrös lábammal, de hát emberek vagyunk. :D
2013. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!