Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a kozmetikai márka...

Melyik az a kozmetikai márka aminek a termékei a legkevesebb káros anyagot tartalmaznak?

Figyelt kérdés
Melyik márka készít olyan bőrápolási termékeket ami tényleg jó a bőr számára. Rengeteg márka van és sok közülük drága. Erre azt hinné az ember hogy jó de pont a napokban kellett csalódnom hogy egy minőséginek hitt márka a bőrnek káros anyagokat tartalmaz. Van sok biomárka is, de ezeknek az összetevői között is lehet találni olyanokat amelyek nem jók a bőrnek. Most éppen arctejet szeretnék venni. Melyik márka termékeit ajánljátok? Ha van konkrét termék azt is mondhatjátok. Illetve úgy általánosságban melyik márka termékei a leginkább bőrbarátok?
2013. dec. 30. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kapásból az Ilcsi ugrott be, amit az emberek 99%-a dicsér, én vagyok sajnos az az 1 százalék, akinek nem jött be. Én azt szoktam mondani egyébként, hogy mindent ki kell próbálni és ami bevált (függetlenül, hogy mi van benne meg mi nincs) megmaradni nála. Kész pont. Az emberek eltérő bőrtípussal rendelkeznek, beleszól az életmód, táplálkozás, a csillagok állása (itt ironikus próbálok lenni), nem lehet egy termékcsaládra rámutatni, hogy ő a tökéletes. Mert sajnos nem. Sztem Ilcsivel próbálkozhatsz, de ha nem válik be, akkor se keseredj el, viszont tényleg ne zárkózz el ennyire minden mástól, mert anno én is itt követtem el a hibát.
2013. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom az előttem íróhoz az Ilcsi nekem bőrgyulladást okozott,nekem sem jött le.Én a Lady Stella termékeit használom és nagyon szeretem,jók árban és megvan a hatóanyagtartalma is.
2013. dec. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Manna , Alverde , Rival de Loop , Nivea:Pure and Natural , Zelka szappanmanufaktúra , Corine de Farme :)


És sminkek közül is Alverde kozmetikumok, Ilcsi kozmetikumok és Bourjois bio púdere :)

2013. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K. Bernadett ***** válasza:
Binonom minősítéssel (a legszigorúbb) a KAVICZKY és a BIOLA rendelkezik. Amúgy is javasolnám a kaviczky arctejét, van kombinált és érzékeny bőrre. A biola árfekvése kedvezőbb. A különböző drogériák krémjei számomra rémesek. Sajnos az ilcsiben van parfüm és szinezék, de nekik is van egy extra érzékeny termékcsaládjuk ami úgymond tiszta.
2014. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!