Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros a hajszínező?...

Mennyire káros a hajszínező? Hogy kell használni? Milyet ajánlotok (márka)?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretném beszínezni a hajam.

Van pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

-Mennyire káros?

-Hogy kell használni?Meg csinálhatom magamnak?

-Milyen márkájút ajánlotok?

-Mennyi idő után kopik ki?

-Milyen színű állna jól nekem:barna a szemem,a bőröm se nem túl fehér,se nem kreol.A hajam pedig barna(fodrászok szerint sötétszőke).Én valami világosabb vagy vöröses árnyalatot próbálnék ki.

15/L


2010. jan. 17. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Károsnak? Kb mint a hajfesték. Megcsinálhatod otthon is, de jobb, ha van aki segít, főleg, ha hosszabb a hajad (és ugye tapasztalatod sincs). Kikopni, jobb esetben amennyi rá van írva, de gyakorlatilag előfordul, hogy nem kopik ki (nekem maradt egy kis lilás beütés - a vörösből xD), de majd lenő. Annyira általában nem vészes. Világosítani nem tudsz a hajadon, úgyhogy inkább valami sötétebb vöröset ajánlanék, ha már. De van a dobozon ilyen kis izé, amit összevetsz a saját hajszíneddel és az eredménnyel, jobb esetben valami hasonló jön ki.
2010. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fekete az ezekből ami nem kopik ki:D Nem annyira káros mint a rendes hajfesték, mert nem kell hozzá leszívatni a hajad. Eredetileg barna vagyok, először vörössel színeztem, kb 6 hét mire kikopik, bár addigra már erőteljes töved is nő. Vörös után áttértem a feketére, nagyon erőszakos szín, nem nagyon kopik, de nekem nem baj mert szeretem.
2010. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!