Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mane 'n Tail sampon és balzsam...

Mane 'n Tail sampon és balzsam. Lehet Mo. -n kapni ilyet? Külföldi oldalról nagyon drága (szállítási költség miatt). Fontos!

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 13:25
 1/3 DuplaKV válasza:
Rendelj ebay-ről. Ott be lehet állítani, hogy ne legyen szállítási költség.
2013. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De még olcsóbb, ha fizetek szállítási költséget, mert azzal együtt (sampon+balzsam) kb 6e forint. Ha nincs szállítási költség, úgy csak sampon tudok venni magában, és az úgy 4e forint.. ha mind2 veszek, csak kicsi adagban tudok, és úgy is drága szállítási nélkül:S Sajnos belekalkulálják az árba a szállításit is, hiába van kiírva h ingyenes.
2014. jan. 5. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

szija! akarsz még rendelni ilyen sampont?:) most van kint egy barátom amerikában, és amazonról megrendeli nekem a nagy adagot és elküldi. :)

[link]


ezt rendeli meg nekem:) írj privit ha érdekel:D


amúgy azt hallottam hogy a győri lovas boltban lehet kapni, de nem tudom mennyiért, úgy hogy ha már most van kint ismerősöm e-mellett döntöttem, egyszerűbb.

2014. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!