Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok szilikon és kőolajs...

Mondanátok szilikon és kőolajszármazék mentes hajápoló szereket (sampon, balzsam)?

Figyelt kérdés
Hajvégápoló helyett szűz kókuszolajat vettem pl., az jó?

2013. dec. 14. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
igen az nagyon jó és ha finomítatlan a kókusz akkor abban legalább benne vannak a jó hatóanyagok és finom illata is van. Én még a lenmagolajat is hallottam hogy jó a hajvégekre.
2013. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mostanában alverde termékeket használok, nekem bejöttek. Többféle van, keresd meg a hajtípusodhoz illőt. :)

Kókuszolajat én pakolásként szoktam feltenni hajmosás előtt, utána sokkal selymesebb a hajam. Mondjuk az enyém száraz, nem tudom, a zsírosra milyen hatása van. De a hajvégekre tuti jó.

2013. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet kapni hajmosó szappanokat is (Manna vagy ha valami olcsóbbat szeretnél, amit megértek, akkor nézz körül a meska.hu-n, ez utóbbin folyékony, szilikonmentes samponok is vannak). Vagy én is amit tudok javasolni, az az Alverde samponok, én most vettem egyet és nekem nagyon bejött. :)

Vagy körülnézhetsz a helyi piacon, én múltkor ott vettem egy védőnőtől hajmosó szappant és imádtam. Annyi, hogy utána ecetes vagy citromos vízzel le kell öblíteni a hajat, hogy semlegesítse a szappan lúgosságát.

A szűz kókuszolaj meg király ötlet.

2013. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!