Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levagtam a hajam szerintetek...

Levagtam a hajam szerintetek megeri igy csinalni vagy inkabb fodrasz?

Figyelt kérdés
Fel hosszu vastag szalu barna hullamos hajam van. Es vasalom nagyolvolt toredezve a vege es neki alltam levagni. Nagyon eles olloval csinaltam. Ma megmostam es sokkal szebb dusabb es egezsegesebbnek nez ki. Ha 5-6 havonta magamnak levagom egy eles olloval akkor az ugyan olyan jo mint a fodrasz(?) (ma voltam egy ket helyen es mindenki eszre vette es amig nem mondtam hogy en csinaltam azt hittek fodrasz csinalta)
2014. jan. 1. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem megéri:D
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hátul is le tudod vágni, akkor hajrá. Én az egész rövid hajam is vágtam magamnak, vagy egy évig, most már inkább fodrászhoz megyek mióta találtan egy helyet ahol nem kell bejelentkezni.
2014. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!