Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamat befestem vörösre,...

Ha a hajamat befestem vörösre, a szemöldökömet is fessem?

Figyelt kérdés
A hajamat megyek majd vörösre festetni, és ha azt befestem vörösre (olyanra, mint a Castle c. sorozatból Alexisé), akkor a szemöldökömet is befessem? ( szinte fekete, annyira barna, és elég furán nézne ki, ha olyan lenne....)

2014. jan. 2. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

szerintem egy kicsit érdemes lenne másmilyenre befesteni. sokan le fognak róla beszélni hogy ne fesd, de szerintem sokkal szexibb, mint hogy feketén hagyod a hajad pedig élénk.... én azt csináltam, hogy amikor itthon festettem a hajamat, akkor a szemöldökömre is tettem fogpiszkáélóval csíkokat, így a vörös a szemöldökömben is benne volt, de nem dominált... nem volt feltűnő mégis jobb volt az összhatás. (ne izéljetek, hogy hajfestékkel festettem a szemöldököm. add1:kozmetikusok is azzal csinálják, csak jól titkolják. add2: a szemöldök szőr összetétele ugyan az mint a hajé, sőt még ellenállóbb, szóval csak baj akkor lehet ha igénytelen az ember és nem figyel oda...)


De én inkább azt ajánlom, hogy vegyél egy jó szemceruzát (vöröses árnyalattal, mint a hajad). Ne sajnáld rá a pénzt, mert egy szuper kelléke lehet a sminkcuccaidnak. :) ha vízálót veszel nem kenődhet el izzadás közben, kitart és baromi elegáns hatást kölcsönöz.

2014. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha fekete marad, mrt elnézve a kívánt hajszínt, nem biztos, hogy jó sülne ki belőle. Szőkíteni akarod hozzá? Mert ha nem, akkor egy picit befestheted vele a szemöldököd is, de lehet eleinte tényleg egy szép szemöldökceruza lenne a legjobb megoldás. Csak ne üssön el nagyon az eredeti hajadtól, mert az feltűnő.
2014. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem a lányt, nagyon világos, valószínűleg "tavasz". Neki rosszul is állna a sötét szemöldök.


Viszont nézd meg Karen Gillan-t vagy Isla Fisher-t, nekik pl. sötét a szemöldökük, és nem néznek ki furcsán.


Szerintem ha te nem vagy ennyire "átlátszó", és sötét a szemed (barna, sötétkék, sötétzöld), akkor hagyhatod úgy, ahogy van. Ha befested, tök furcsán fog kinézni, na az lesz feltűnő.


Inkább vegyél olyan szemöldökpúdert, amit szőkéknek ajánlanak, annak világosbarna színe van, és azzal húzd ki a szemöldököd.

2014. jan. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy nagyon világoskék szemem van középszöke hajam és majdnem fekete szemöldököm... :/ Szóval sem a hajam, sem a szemem színe nem nagyon egyezik meg a hajaméval.
2014. jan. 3. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
nehogy befesd, szerintem jó az úgy ahogy van :)
2014. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!