Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, hogy nem használo...

Az normális, hogy nem használok tusfürdőt se szappant fürdésnél?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem szeretem ezeket, a szappan nem a nyomós, hanem a normális szappan csúszós kiráz a hideg ha rágondolok..:D Tusfürdőnél meg legtöbbször kiszárad a bőröm és később viszket.. Nekem a fürdés az annyi, hogy a víz alá beállok és egyszerűen letusolok, a samponnal semmi bajom :D Kézmosásnál természetesen használok szappant, de kizárólag a nyomósat. Van ezzel más is így? Ez normális?
2014. jan. 3. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem normális. Kell tusfürdőt használni. Ha kiszáradsz, utána használj testápolót. Ne légyél igénytelen.
2014. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Azt csinálsz, amit akarsz, DE a tiszta víz nem oldja a zsírt, szennyeződést.
2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Próbálj ki más tusfürdőket,esetleg menj bőrgyógyászhoz,tud felírni patikában kapható tusfürdőt kimondottan érzékeny/problémás bőrűeknek.Szíved joga,hogy mivel fürdesz,viszont a sima víz nem oldja a zsírt,attól,hogy beállsz alá nem leszel teljesen tiszta,így nem túl célszerű a dolog,az izzadtságot sem mossa le teljesen.
2014. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom elképzelni, hogy csak vízzel tiszta leszel. Pl. a hónalj stiftet sem szedi le.

Ha érzékeny a bőröd, vegyél olyan tusfürdőt, ami kifejezetten arra van, akkor nem fog kiszáradni és viszketni.

2014. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális használj más tusfűrdőt
2014. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit ajánlani tudok azok a natur kozmetikumok ezekben nincs annyi káros anyag ami tönkre tenné a bőröd, de itt is figyelhetsz rá, hogy ne legyen benne alkohol. Ahol szerintem jókat találsz az a yves rochers és the body shop aminek a termékei beváltak bár tusit nem próbáltam az a dmben kaoható alverde termék család. Itt utána tudsz nézni kinek hogy vált be kremmania.hu
2014. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, kipróbálom majd, azért az első "Ne legyél igénytelen" nem ismersz, tehát ilyet ne mondj..
2014. jan. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!